Site Rengi

Karot Ucu Kaynak

05.05.2020
222

Beton delme işleminde çalışanlar, karoç uçlarızın ucundaki elmas soketler bittiği zaman atıp, yeni karot ucu mu satın alıyorsunuz? Her defasında yeniden karot borusu almak çok pahalı bir işlem. Zaten düşük bütçelerle aldığımız işlerin takımları için parayı harcamak kötü bir durum olsa gerek. Aslında bu durumun bir çözümü var. Eskiyen, aşınan karot uçlarınızı HARDEKS marka kesici uçlarla değiştirelim. Eski borunuzu alalım, karot ucu tamiri, bakımı ve balans işlemleri sonrası yeni karot soketleri ile kaynak işlemi yapalım ve size gönderelim. Yaklaşık yeni borunun üçde bir fiyatına işlemi yapalım ve boşa harcadığınız paranız size kalsın. Yıllık düşündüğünüz zaman büyük bir paranız boşa gidiyor. Karot ucu tamiri, karot ucu soketleme, karot ucu kaynak, karot borusu kaynağı, karot elmas soket kaynağı ve karot elmas kaynatma işlemi için bize ulaşın. Ayrıca soketler hakkında bilgi almak için ‘Karot Soketleri‘ makalemizi okuyabilirsiniz.

karot ucu kaynak
karot ucu kaynak

Karot Ucu Tamiri Yaptırın, Yıllık Maliyetiniz Azalsın ve Paranız Cebinizde Kalsın

Karot uçlarınızın eskiyen ve aşınan kısımlarını düzeltelim, yerine dünya markası, yüksek kesme hızlı ve yüksek metrajlı Hardeks marka kesici uçla değiştirelim, bu sayede yıllık maliyetlerinizi azaltın ve paranız cebinizde kalsın. Elmas soketleri yüksek kaliteli elmas tozundan üretilmektedir. Elmas tozu hakkında merak ettiklerinizi ‘Elmas Tozu‘ makalemizde bulabilirsiniz. Ayrıca elmas keci soketlerin içerisinde kullanılan matris malzemesi olan demir, kobalt, bronz, bakır ve diğer elementler de dünya yüksek saflıkta ve doğallıkta ürünlerdir. Ayrıca sinterleme tekniği ile de alternatif bir elmas soketler üretiyoruz. Karot ucu kaynak hizmeti için bizi arayın. Sentetik elmas soketler hakkında bilgi almak için ‘Elmas Soket‘ makalemizi okuyabilir ve mükemmel bilgilere ulaşabilirsiniz.

karot borusu tamiri
karot ucu tamiri

Karot Ucu Soketleme İşlemi

Soket kelimesi karotçu mesleğinde daha çok sentetik elmas kesici uç anlamında kullanılmaktadır. Karotçu karot makinesi ile delik delme işlemi gerçekleştiren meslek grubudur. Daha detaylı bilgi elde etmek için ‘Karotçu‘ makalemizi okuyabilir ve nitelikli bilgilere ulaşabilirsiniz. Karot ucu soketleme ise elmas uçların karot borularına kaynaklanması anlamında kullanılmaktadır. Hardeks marka kesici soketleri karot uçlarınıza kaynatmak için bizi arayın.

karot  soket kaynagi
karot ucu soket kaynagi

Karot Borusu Kaynağı, Karot Ucu Kaynak ve Elmas Tamiri

Karot borusu, üzerinde karot makinasına bağlantıyı sağlayan vidalı somun kısmı, flanş ve borudan oluşan bir sistemdir. Karot boruları lazer kesim tezgahında flanşın ve diğer parçaların kesimi ile başlar, torna tezgahında gerekli işçilikten sonra karot borusu kaynağı yapılarak elmas tamiri gerçekleştirilmiş olur. Elmaslar farklı yöntemlerle kaynak yapılarak ürün satışa hazır hale getirilir. Karot ucu kaynak işlemi zor ve tecrübe gerektiren bir işlemdir. Yüksek maliyetle, yurt dışından gelen ürünleri kullanarak bütçenize zarar verdiğinizi biliyoruz. Yerli imkanlarla geliştirilen ve dünya kalitesindeki uçlarımızı satın almak, karot borusu kaynağı yaptırmak ve elmas tamiri için bize ulaşın.

karot elmas kaynagi, karot ucu kaynak
karot ucu elmas kaynagi

Karoç Uçlarınızı Tamir , Karot Ucu Kaynak ve Bakım İşlemi İçin Bizi Arayın

TÜBİTAK desteği ile ‘Marsis İnovasyon‘ tarafından geliştirilen yeni nesil soketleri satın almak, mevcut ürünlerinize kaynattırmak ve ürünlerinizin bakım onarımlarını yaptırmak için bize ulaşın. Firmanızın verimliliği ve çalışma performansı odaklı geliştirdiğimiz ürünlerimiz sulu kullanımda 35m kesim metrajında, yüksek kesme hızında ve kalitesindedir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak, hizmet almak ve teknik sorularınız için bizi arayın. ,

Ziyaretçi Yorumları (1)