Site Rengi

250 mm Karot Ucu

24.04.2020
394

250 mm karot ucu, yüksek mukavemetli çelik borulardan üretilmiş ve yüksek kesme hızına ve metrajına sahip Hardeks elmas soketlerle kaynatılmıştır. Standart ölçüler dışında farklı uzunluklarda üretimlerimiz bulunmaktadır. 250 lik Karot ucu ve diğer ürünler hakkında bilgi ve satın almak için bize ulaşın.

250 mm Karot Ucu
250 mm Karot Ucu

250 mm Karot Ucu Bilgileri

  • Çapı: 250 mm
  • Boyu : 450 mm
  • Elmas Sayısı: 18 Adet
  • Rengi: Gök Mavi
  • Takım Ömrü: 35 m

250 lik Karot Ucu Teknik Özellikleri

Geliştirilen ürünler Marsis İonvasyon tarafından yürütülen ve TÜBİTAK taarfından desteklene Ar-Ge çalışmaları sonucu elde edilmiş, yerli imkanlarla üretilmiş Dünya kalitesinde kesici uçlardır. HARDEKS markasıyla satışa sunulan uçların özelliği yüksek kesme hızı ve metraja sahip olmasıdır. Sentetik elmas esaslı olan 250 mm karot ucu , bağlama sisteminin özelliği ile güçlü kaynaklanma özelliğine sahiptir. Bir çok kaynak yöntemi ile uçları kaynatabilirsiniz.

Uçların geliştirilmesi sürecinde güçlü çelik donatılı betonlar test amacı ile hazırlanmış ve test işlemlerinde kullanılmıştır. Üretilen her ürün test işleminden geçirilmiş ve bu şekilde optimal reçeteler elde edilmeye çalışılmıştır. Gerek üretim parameetreleri gerekse karışım oranları açısından orjinal özelliklere sahiptir. Sinterleme yöntemi açısından da yerli üretilen diğer uçlarda çok farklı teknikle üretilmiştir.

Yüksek kesme hızı ve metraj sağlayarak firmanızın verimliliği üzerine etki edilmeye çalışılmıştır. Daha çok düşük metrajlı üretim yapabilen firmalar yerine yüksek metraj ve kesme hızı bileşimi ile firmanızın yıllık maliyetlerini azaltıyoruz. Müşterilerimizin kazançlı hale gelmesi, bizimde başarımızın göstergesi olacaktır. Bilgi tabanlı inovasyonu rehber edinen firmamızın ürünleri ile firmanıza değer katmak, performansınızı ve kazanç miktarınızı arttırmak istiyoruz.

Müşteri memnuniyetini temel alan firmamız, müşterilerimizin işlerinde verimli olmaları, problemlerii hızlı çözmeyi ve satış sonrası teknik desteği sağlamaktayız. Hardeks olarak, genişletilmiş ürün geliştirme esasını kabul etmekte ve ürünlerin bütün aşamalarında destek sağlamaktayız.

250 mm Karot Ucu Satın Alma

HARDEKES, dünya kalitesinde yeni karot uçlarını satın almak, eski karot uçlarınızı tamir ettirmek, kaynak yaptırmak ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.